Ota yhteyttä

Yhteys- ja yhteydenottotiedot

Työpaja Junki koostuu kahdesta työpajasta: Junki toimii Kauhavalla ja Kieppis Evijärvellä.  Työpajatoiminta on tarkoitettu kaiken ikäisille.

Löydät Junkin ja Kieppiksen osoitteet ja henkilökunnan yhteystiedot kelaamalla tätä sivua alas. Kysy lisää puhelimitse, sähköpostitse tai käymällä paikan päällä. Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi(a)kaksineuvoinen.fi

Vastaava ohjaaja Juha Isosomppi p. 040 139 9121 juha.isosomppi@kaksineuvoinen.fi

Yksilövalmentaja Petra Reinikainen p. 040 761 3220 petra.reinikainen@kaksineuvoinen.fi

Työvalmentaja  Keittiö, tekstiili, pesula, Maarit Moilanen p. 040 139 9116 maarit.moilanen@kaksineuvoinen.fi

Työvalmentaja, Metalliosasto Aki Suovanen p. 040 139 9102, aki.suovanen@kaksineuvoinen.fi

Työvalmentaja, Puuosasto Samuli Niemi p. 040 7613212, samuli.niemi@kaksineuvoinen.fi

Työpaja Kieppiksen yksilö- ja työvalmentaja Paula Avara-Pihlajamäki p. 040 139 9115 paula.avara-pihlajamaki@kaksineuvoinen.fi

Osoitteemme on  Loppusuora 3, 62200 Kauhava

 

 

Seuraa Junkia:

https://www.facebook.com/Tyopaja.Junki/
https://www.facebook.com/Ty%C3%B6paja-Kieppis-Evij%C3%A4rvi-Kuntayhtym%C3%A4-Kaksineuvoinen-161375703896485/
https://www.instagram.com/tyopajajunki/?hl=fi

Ota yhteyttä